SP & IC Gnome’s Eta Cassiopeaie, DVM

Alli”    17.2.2009 – 27.11.2013


1_AlliSiltala2.jpg


alli1_ps.jpg
kuva: Pekka Savolainen


SC Petit Prince vum Rousegaard x SC Harmony Devianti, DVM

Sukutaulu / Pedigree



You’re my always shining star <3



Näyttelytulokset / Show results

class 2               

24.11.2013        HP, NOM            Eva Wieland-Schilla         Turku

23.11.2013        HP, NOM            Jarmo Räihä                   Turku

10.11.2013        HP, BIV, NOM     Arja Martikanen               Kouvola

class 4

7.9.2013            CAPS, SP, BIV, NOM    Sabine Drieling        Tampere

24.8.2013          CAPS, BIV, NOM, BIS   Thea Friskovec       Vantaa

28.7.2013          CAPS                        Donatella Mastrangelo   Helsinki

27.7.2013          CAPS                        Fabio Brambilla       Helsinki

16.2.2013          CAPS, BIV, NOM, BIS   Natalia Sidorova     Jyväskylä

23.9.2012          CAPS, BIV, NOM          Minna Krogh          Kuopio

5.8.2012            CAPS, NOM, BIS         Eva Wieland-Schilla  Tallinn, Estonia         

4.8.2012            CAPS, NOM, BIS         Rolf Voehringer        Tallinn, Estonia

29.7.2012          CAPS, NOM                Martti Peltonen        Espoo

15.7.2012          CAPS, NOM                Donatella Mastrangelo   Pori

14.7.2012          CAPS, NOM                Karl Preiss                   Pori


class 6

17.6.2012          CAGPIB, GIP              Mira Fonsen              Hankasalmi

16.6.2012          CAGPIB                     Lone Lund                 Hankasalmi

19.5.2012          CAGPIB, NOM             Stephanie Serraî         Tampere

15.4.2012          CAGPIB, BIV               Sabine Drieling           Kuopio

14.4.2012          CAGPIB, BIV, NOM       Arja Martikainen         Kuopio

19.2.2012          CAGPIB, BIV, NOM       Helene Lis-Glader       Jyväskylä

18.2.2012          CAGPIB, BIV, NOM       Lotte Borch              Jyväskylä

13.11.2011        CAGPIB                      Kvetoslava Mahelkova  Tallinn, Estonia


class 8

12.11.2011        CAPIB, IP, NOM           Svetlana Stoliarova     Tallinn, Estonia

3.9.2011           CAPIB, BIV                  Anne Gro Edström        Tampere

8.10.2011          CAPIB, BIV                 Sabine Drieling             Jyväskylä


class 10

23.4.2011           CAP, PR                       Eva Wieland-Schilla       Helsinki

17.4.2011           CAP                         Eric Reijers                  Turku

16.4.2011           CAP, BIV, NOM          Ad de Bruijn                 Turku

class 5

13.2.2011           CAGCIB, BIV             Lotte Borch                 Jyväskylä

12.2.2011           CAGCIB                   Mira Fonsén                 Jyväskylä

9.10.2010           CAGCIB                   Monika Bokström           Helsinki

22.8.2010           CAGCIB                   Marie Westerlund          Helsinki


class 7

20.6.2010           CACIB, IC                    Charles Spijker             Siilinjärvi

23.5.2010           CACIB                     Marianne Kuipers-Kossen  Tallinn, Estonia

22.5.2010           CACIB                     Vera Vasilieva                Tallinn, Estonia


class 9

25.4.2010           CAC, CH                       Minna Krogh                 Helsinki

24.4.2010           CAC                        Arja Martikainen            Helsinki

7.3.2010             CAC                       Glenn Sjöbom                Seinäjoki


class 11

11.10.2009          EX 1                       Glenn Sjöbom               Kirkkonummi

10.10.2009          EX 1, NOM               Martti Peltonen             Kirkkonummi

26.9.2009            EX 1, NOM               Mira Fonsén                 Tampere

30.8.2009            EX 1, BIV-tot            Minna Krogh                 Jyväskylä


class 12

2.8.2009             EX 1                        Mira Fonsén                 Helsinki

4.7.2009             EX 1                        Vesna Riznar-Resetic     Kempele

6.6.2009             EX 1                        Carin Sahlberg              Hyvinkää